Bu beyan bebegiminlistesi.com (İnterbuy İnternet Satış Hizmetleri Ltd. Şti)' un gizlilik politikasını içerir. 

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

İnterbuy, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla üyelik formlarında kişisel bilgilerinizi (ad soyad, e-posta, cinsiyet, adres, telefon numarası), satın alma formlarında kredi kartı bilgilerinizi sizlerden talep etmektedir. İnterbuy bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında sadece İnterbuy bünyesinde kullanılmaktadır. Bu bilgilerin korunması ve gizliliğinin sürdürülmesi İnterbuy'ın birincil önceliğidir. 

Alınan kredi kartı bilgileri satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait kredi kartı bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm kredi kartı bilgileri içerir.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. 

İnterbuy, üyelik satın alma formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, faaliyetleri ile ilgili irtibatlar dışında üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

İnterbuy, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, İnterbuy iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Web Sitemiz diğer web sitelerine ya da uygulamalara link verebilir. Gizlilik Politikamız' da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

bebegiminlistesi.com'a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

İNTERBUY İNTERNET SATIŞ HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Barbaros Mh. Zambak Sk. Uphill Towers B Blok 106 34760 Ataşehir İstanbul

Çağrı Merkezi: 0 212 988 1-3-5-7 

E-mail: info@bebegiminlistesi.com

Yardım: destek@bebegiminlistesi.com

Şikayet Bildirimi: sikayet@bebegiminlistesi.com

İade Bildirimi: iade@bebegiminlistesi.com (İade Koşulları için tıklayınız)

İptal Bildirimi: iptal@bebegiminlistesi.com (İptal Koşulları için tıklayınız)