Hikayemiz Tanıtım Videomuz Sistem Nasıl Çalışıyor? Basında Biz

 

HİKAYEMİZ

 

Bebeğimin Listesi; annelerin ve anne adaylarının Baby Shower (Hoş Geldin Bebek) Partisi ve Baby Shower Bebek Hediye Listesi oluşturabildiği bir sitedir. Hikayesi 2009 yılına dayanan rüyamız 2012 yılının Nisan ayında ete kemiğe büründü.
 
Türkiye'ye yeni bir alışveriş kültürü getirecek, ezberleri bozacaktık! Dile kolay bir eşi benzeri yoktu! Üzerimize yüklenecek misyonun çok farkındaydık. Geceler gündüzlere, gündüzler gecelere karıştı ve INTERBUY LTD'nin ilk göz ağrısı, bebeğimin listesi.com dünyaya geldi.
 
Bebegiminlistesi.com; annelerin ve anne adaylarının Baby Shower - Bebek İhtiyaç Listesi yapabildiği bir internet sitesidir. Anneler, listelerini internet sitemize girerek, birkaç adımda kolayca oluşturabilirler. Anneler oluşturdukları listelerini, sosyal ağlarda; (Facebook, Twitter, Email vb.) yakınları, arkadaşları ve sevdikleriyle, bir kaç saniye içinde hızlıca paylaşabilirler! Geriye sadece, anne yakınlarının liste üzerinden ürün beğenip, anneye hediye etmesi kalmaktadır.

Özellikle çalışan anneler için iş hayatının bu yoğun temposuna modern bir çözüm sunan ve onların hayatlarını  kolaylaştıran sistemimiz, bu anlamda Türkiye'nin  ilk ve tek online alışveriş sitesi olmaya adaydır. Hedeflerimiz çok büyük! Annelerimiz ve anne adaylarımıza, muhteşem bir deneyim yaşatmak için huzurlarınızdayız. Profesyonel iş anlayışımız, amatör ruhumuz ve bitmek tükenmek  bilmeyen heyecanımızla küresel bir marka olmak şimdiden ilk hedefimiz. Binlerin ve fırsatların (!) arasından sıyrılıp ezberleri bozmak, tek amacımız..
 
En saygıdeğer, en prestijli dünya markalarını siz değerli annelerimiz ve bebekleri için bebeğiminlistesi.com'da bir araya getirdik. İnterbuy'ın birbirinden yeni  nice markalarıyla, ilerleyen dönemlerde hep karşınızda olacağız. Sonsuz anne memnuniyetini ve deneyimlerini yaşamak için sizleri de bebeğiminlistesi.com'da görmekten büyük memnuniyet duyacağız.
 
Saygılarımızla  

Bebeğimin Listesi Ekibi

Bebeğimin Listesi Baby Shower Sistemi